ALFA ROMEO GIULIA  A STELVIO
VELOCE

Giulia Veloce od 35 900 € bez DPH*
Stelvio Veloce  od 39 900 € bez DPH*

So špičkovou výbavou, 5 ročnou
zárukou a servisným balíčkom
Easy care na 3 roky/90 000 km.

 
Prémiová výbava obsahuje
  • Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W
  • 20" zliatinové disky kolies na Stelvio
  • 19" zliatinové disky kolies na Giulia
  • Elektricky nastaviteľné športové kožené sedadlá v 6-tich smeroch
  • Vyhrievané sedadlá a volant
  • 8,8'' dotykový displej na stredovej konzole
  • Športové prvky interiéru v hliníkovom prevedení
S 5 ročnou zárukou a servisným balíčkom Easy Care na 3 roky alebo 90.000 km.
 
Špičkové bezpečnostné systémy pre vašu bezpečnosť
Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.
 
Interiéry prémiovej kvality
Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.
 
 
 
 
Zadajte svoje údaje

Model:

 
Po voľbe videohovoru 'video call' vás budeme kontaktovať, aby sme si dohovorili termín virtuálnej schôdzky, ktorá vám v pohodlí domova ponúkne rovnaký zážitok, ako v showroome!
*Políčka označené hviezdičkou sú povinné

Súhlas
Po prečítaní Oznámenia o ochrane osobných údajov

* Ponuka na Alfa Romeo Giulia Veloce a Stelvio Veloce platí do 31.3.2021. Cena modelu Giulia Veloce je od 35 900 € bez DPH (od 43 080 € s DPH). Cena modelu Stelvio Veloce je od 39 900 € bez DPH (od 47 880.0 € s DPH). Alfa Romeo Giulia - Kombinovaná spotreba 4,8-7,4 l / 100 km, emisie CO2 127-169 g / km. Alfa Romeo Stelvio - Kombinovaná spotreba 5,5 - 11,8 l / 100 km, emisie CO2 143 - 267 g / km (WLTP). Na uvedené verzie vozidiel poskytuje Alfa Romeo svojim zákazníkom zákonnú dvojročnú záruku a dodatočné 3 roky rozšírenej záruky (100.000 km) na pohonné ústrojenstvo vozidla. Počas základnej dvojročnej záruky nie je nijak obmedzený počet najazdených kilometrov a navyše je 24 hodín denne v celej Európe k dispozícii špeciálna asistenčná služba. Súčasťou ponuky je servisný balíček Easy Care na 3 roky / 90 000 km. Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach a podmienkach akciovej ponuky sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu značky Alfa Romeo. Informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny character. Použité fotografie sú len ilustračné. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobné informácie nájdete u autorizovaných predajcov značky Alfa Romeo.