NOVÁ ALFA ROMEO STELVIO BUSINESS

Operatívny leasing pre Stelvio
už od 499 € mesačne bez DPH
 na 36 mesiacov/45 000 km.*

Súčasťou ponuky operatívneho
leasingu je servisný balíček
Easy Care na 3 roky/90 000 km.   
Prémiová výbava obsahuje
  • Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W
  • Dvojzónová automatická klimatizácia
  • 18" Luxury - zliatinové disky kolies
  • Adaptívny tempomat s automatickým udržiavaním vzdialenosti
  • 8,8'' dotykový displej na stredovej konzole
  • Zrkadlenie smartfónu
 
Špičkové bezpečnostné systémy pre vašu bezpečnosť
Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.
 
Interiéry prémiovej kvality
Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.
 
 
 
 
Zadajte svoje údaje

Model:

*Políčka označené hviezdičkou sú povinné

Súhlas
Po prečítaní Oznámenia o ochrane osobných údajov

*Daná ponuka operatívneho leasingu je kalkulovaná na vozidlo Alfa Romeo STELVIO s dieslovým motorom 2.2 JTD s výkonom 160k, 8 stupňovou automatickou prevodovkou, vo výbave Business, za podmienok 0% akontácie. Doba operatívneho leasingu je 36 mesiacov s nájazdom 15 000 km/rok a celkovou mesačnou splátkou 599 € s DPH. Súčasťou splátky je servisný balíček Easy Care na 3 roky/90 000 km. Ponuka platí pre podnikateľov a platiteľov DPH. Vrátane povinného a havarijného poistenia. Ponuka je platná do 31.10.2020. Služba je ponúkaná prostredníctvom Unicredit Fleet Management, s.r.o. Pre bližšie informácie kontaktujte akéhokoľvek autorizovaného predajcu značky Alfa Romeo alebonavštivte www.alfaromeo.sk. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nepovažujú sa za súčasť návrhu zmluvy. Alfa Romeo Stelvio MY20 - Kombinovaná spotreba 5,2 - 7,0 (l/100 km), emisie CO2 138 – 160 (g/km). Použité fotografie sú len ilustračné. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia.