NOVÁ ALFA ROMEO STELVIO VELOCE MY20

NECHAJTE SA VIESŤ KRÁSOU

STELVIO VELOCE S BOHATOU VÝBAVOU
OD 39.900 EUR BEZ DPH*
S 5ROČNOU ZÁRUKOU A SERVISNÝM
BALÍČKOM EASY CARE NA 3 ROKY/90.000 KM

 
Prémiová výbava obsahuje
  • Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W
  • 20" zliatinové disky kolies
  • Elektricky nastaviteľné športové kožené sedadlá v 6-tich smeroch
  • Vyhrievané sedadlá a volant
  • 8,8'' dotykový displej na stredovej konzole
  • Športové prvky interiéru v hliníkovom prevedení
S 5 ročnou zárukou a servisným balíčkom Easy Care na 3 roky alebo 90.000 km.
 
Špičkové bezpečnostné systémy pre vašu bezpečnosť
Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.
 
Interiéry prémiovej kvality
Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.
 
 
 
 
Zadajte svoje údaje

Model:

*Políčka označené hviezdičkou sú povinné

Súhlas
Po prečítaní Oznámenia o ochrane osobných údajov

Alfa Romeo Stelvio MY20 - Kombinovaná spotreba 5,2 - 7,0 (l/100 km), emisie CO2 138 – 160 (g/km). Použité fotografie sú len ilustračné. Táto ponuka je platná až do odvolania alebo do vypredania zásob. Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2ročná záruka a navyše 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100 000 km. Pre bližšie informácie kontaktujte akéhokoľvek autorizovaného predajcu značky Alfa Romeo. Uvedené informácie a skutočnosti majú výhradne informačný charakter a nemôžu byť považované za súčasť návrhu zmluvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia.