STELVIO B-TECH

CUDOWNA WYPRZEDAŻ
ALFA ROMEO

Wybierz nowoczesne Stelvio z rabatem do 40 000zł!

ZAPYTAJ O OFERTĘ
BEZKOMPROMISOWY STYL
Eleganckie, a jednocześnie agresywne czarne akcenty oraz odważny włoski design doskonale podkreślają charakter Stelvio B-Tech i jego doskonałe parametry.
PEŁNA KONTROLA
Stelvio B-Tech wyposażony jest w reflektory Bi-Xenon 35W i światła tylne LED, gwarantujące widoczność i bezpieczeństwo. Posiada także dynamiczny szyberdach, 20-calowe koła, dwustrefowy klimatyzator automatyczny, bezkluczowy system elektrycznego otwierania bagażnika oraz specjalne systemy bezpieczeństwa specjalnie opracowane przez Alfa Romeo.
NIEOGRANICZONA TECHNOLOGIA
Stelvio B-Tech jest wyposażony w 7-calowy zestaw wskaźników oraz 8,8-calowy kolorowy wyświetlacz HD z radiem DAB i aplikacją Apple CarPlay lub Android Auto. Usługi Alfa Connected pozwalają kierowcy na ciągłe połączenie dzięki wbudowanym SIM, GPS i akcelerometrowi, a zdalne wspomaganie i systemy kontrolujące zapewniają większe bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Promocja obejmuje wyłącznie wybrane wersje Alfa Romeo Stelvio (w wersji: Super, B-Tech, Executive) z rocznika 2018. Lista aut objętych promocją oraz wartość rabatu dla konkretnych samochodów u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo i na stronie wyprzedaz.alfaromeo.pl. Ilość aut ograniczona, oferta obowiązuje do 31.03.2019 lub do wyczerpania zapasów. Alfa Romeo Stelvio: średnie zużycie paliwa od 5,3 do 9,8 l/100 km, emisja CO2 od 139 do 222 g/km. Dane spółki: FCA Poland S.A., ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Prezentacja produktu ma charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd, cechy samochodu i jego wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych w materiale reklamowym.