GIULIA B-TECH

CUDOWNA WYPRZEDAŻ
ALFA ROMEO

KUP DOSKONAŁĄ GIULIĘ Z RABATEM DO
35.000 ZŁ BRUTTO

 
BEZKOMPROMISOWY STYL
Wystarczy jedno spojrzenie. Czarne, błyszczące detale Giulii B-Tech zatrzymują uwagę każdego, kto ją zobaczy. Perfekcyjne wykończenie ram okien, przedniej wstawki z kultowym trójkątnym maskowaniem, czapek lusterek i końcówek rur wydechowych podkreśla urok mistrzowsko zaprojektowanego samochodu, który zmienił sposób postrzegania czterodrzwiowego sedana.
PEŁNA KONTROLA
W zależności od wybranego trybu jazdy, system Alfa™ DNA działa na mapowanie silnika, gwarantując optymalną jazdę. Ponadto Giulia B-Tech jest wyposażona w jeden z najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa. Dzięki niemu uzyskała 5 gwiazdek Euro NCAP z wyjątkowym wynikiem 98% ochrony dorosłych pasażerów - najwyższym w historii.
NIEOGRANICZONA TECHNOLOGIA
Giulia B-Tech posiada zaawansowany system rozrywki i zarządzania z krystalicznie czystym 8,8-calowym kolorowym wyświetlaczem HD. Dzięki łatwej i intuicyjnej łączności z Apple CarPlay i Android Auto, zapewnia najlepsze połączenie z Twoim smartfonem. Wyposażona w innowacyjny panel sterowania na kierownicy pozwala kierowcy skupić się na jeździe i jednocześnie pozostać w łączności ze światem.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Promocja obejmuje wyłącznie wybrane wersje Alfa Romeo Giulia (w wersji Super, Veloce, Quadrifoglio) z rocznika 2018. Lista aut objętych promocją oraz wartość rabatu dla konkretnych samochodów u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo i na stronie wyprzedaz.alfaromeo.pl. Ilość aut ograniczona, oferta obowiązuje do 31.03.2019 lub do wyczerpania zapasów. Alfa Romeo Giulia: średnie zużycie paliwa od 4,9 do 9,2 l/100 km, emisja CO2 od 128 do 212 g/km. Dane spółki: FCA Poland S.A., ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Prezentacja produktu ma charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd, cechy samochodu i jego wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych w materiale reklamowym.