WYBIERZ WYMARZONĄ
ALFĘ ROMEO

ODBIERZ TERAZ, A PIERWSZĄ
RATĘ KREDYTU LUB LEASINGU
ZAPŁAĆ W 2021 ROKU.

 
TRZY SAMOCHODY – WSPÓLNE DNA
Stelvio, pierwszy SUV w historii Alfa Romeo, który swoim sportowym charakterem, doskonałymi osiągami i komfortem sprawia, że każda podróż to coś więcej niż tylko jazda samochodem. Wielokrotnie nagradzana sportowa Giulia zachwyci Cię włoskim designem i niezrównaną przyjemnością prowadzenia. Stylowa Giulietta to sportowa dusza, a jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.
WOLNOŚĆ WYBORU - ODBIERZ TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ 
Wybierz swoją Alfę Romeo na salon.alfaromeo.pl i połącz się online z doradcą, który przedstawi Ci szczegóły oferty. Wszystkie formalności i promocyjne finansowanie możesz załatwić przez internet. Nasi doradcy czekają na Ciebie również w bezpiecznych i regularnie dezynfekowanych salonach Alfa Romeo. Odbierz swój wymarzony samochód już teraz i zacznij go spłacać dopiero w 2021 roku.
ZWYCIĘSKIE DZIEŁA SZTUKI
Alfa Romeo Giulia i Stelvio to urodzeni zwycięzcy. Stelvio to najlepszy SUV w swojej kategorii o czym zdecydowało ponad 110 tysięcy fanów motoryzacji w głosowaniu „Auto Lider 2020” zorganizowanym przez czasopisma „Motor” oraz „Auto Moto”. Giulia już piąty raz z rzędu została wybrana najlepszym samochodem wśród aut klasy średniej w plebiscycie „Best Cars 2020” magazynu „Auto Motor i Sport”.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

NOTA PRAWNA
Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Alfa Romeo. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. działający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Alfa Romeo Giulia w cenie 139 900,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 2 405,93 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,7%, całkowita kwota kredytu: 139 900,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 42 951 zł (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 35 443,97 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 7 507,03 zł), całkowita kwota do zapłaty: 183 101,00 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 23.04.2020 r.. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne w salonach grupy FCA.

Logo        Logo