NOVÁ ALFA ROMEO STELVIO BUSINESS
NECHTE SE VÉST KRÁSOU

OPERATIVNÍ LEASING PRO STELVIO
JIŽ OD 13 099 KČ MESÍČNĚ BEZ DPH
NA 36 MĚSÍCŮ / 75.000 KM*

 
Prémiová výbava obsahuje
  • Adaptivní bi-xenonové světlomety 35 W
  • Dvouzónová automatická klimatizace
  • 18" Luxury - slitinové disky kol
  • 8,8" dotykový displej na středové konzole 
  • Adaptivní tempomat s automatickým udržováním vzdálenosti  
  • Zrcadlení chytrého telefonu
 
Špičkové bezpečnostní systémy pro vaši bezpečnost
Alfa Romeo Stelvio zcela mění koncept jízdní dynamiky ve své kategorii. Je to SUV se všemi charakteristikami typickými pro sedan, nyní navíc vybaven prvky systémů autonomního řízení, jako jsou adaptivní tempomat and asistenční systém pro jízdu v koloně. To protože dokonalá krása v sobě má i chytrá řešení.
 
Interiéry prémiové kvality
Design a perfektní řemeslné zpracování v kombinaci s nejnovějšími technologiemi, taková je zcela nová středová konzole. Každý její prvek byl navržen tak, aby zaručoval maximální efektivitu a funkčnost jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce bez toho, aby byl jakkoli ovlivněn luxus a pohodlí.
 
 
 
 
Zadejte své údaje

Modell:

*Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vozidlo Alfa Romeo STELVIO 2.0 GME Benzin AWD s výkonem 200k, 8 stupňovou automatickou převodovkou, ve výbavě Business, za podmínek 0% akontace. Doba operativního leasingu je 36 měsíců s nájezdem 25 000 km / rok a celkovou měsíční splátkou 15 850 Kč včetně DPH. Splátka je včetně povinného a havarijního pojištění a pojištění GAP. Nabídka je platná do 31.10.2020. Služba je nabízena prostřednictvím Unicredit Fleet Management, s.r.o. Pro bližší informace kontaktujte jakéhokoliv autorizovaného prodejce značky Alfa Romeo nebo navštivte www.alfaromeo.cz. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nepovažují se za součást návrhu smlouvy. Alfa Romeo Stelvio MY20 - Kombinovaná spotřeba 5,2 - 7,0 (l / 100 km), emise CO2 138 - 160 (g / km). Použité fotografie jsou pouze ilustrativní. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění.