NOVÁ ALFA ROMEO STELVIO VELOCE MY20
NECHTE SE VÉST KRÁSOU.

Radost z jízdy, všestrannost a pohodlí. Nyní s ještě větší dávkou technologií. 

STELVIO VELOCE SE ŠPIČKOVOU VÝBAVOU: 999.000 KČ bez DPH*, a se zárukou 5 let
 
Prémiová výbava obsahuje
  • Adaptivní bi-xenonové světlomety 35 W
  • 20" slitinové disky kol
  • Elektricky nastavitelná sportovní kožená sedadla v 6 směrech
  • Vyhřívaná sedadla a volant
  • 8,8'' dotykový displej na středové konzole
  • Sportovní prvky interiéru v hliníkovém provedení
S 5letou zárukou
 
Špičkové bezpečnostní systémy pro vaši bezpečnost
Alfa Romeo Stelvio zcela mění koncept jízdní dynamiky ve své kategorii. Je to SUV se všemi charakteristikami typickými pro sedan, nyní navíc vybaven prvky systémů autonomního řízení, jako jsou adaptivní tempomat and asistenční systém pro jízdu v koloně. To protože dokonalá krása v sobě má i chytrá řešení.
 
Interiéry prémiové kvality
Design a perfektní řemeslné zpracování v kombinaci s nejnovějšími technologiemi, taková je zcela nová středová konzole. Každý její prvek byl navržen tak, aby zaručoval maximální efektivitu a funkčnost jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce bez toho, aby byl jakkoli ovlivněn luxus a pohodlí.
 
 
 
 
Zadejte své údaje

Modell:

*Políčka označená hvězdičkou jsou povinná

*Nabídka platí pro podnikatele a plátce DPH. V případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná do odvolání. Kombinovaná spotřeba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 – 227g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nabídka platí pro skladová vozidla s emisní normou E6D, do odvolání nebo do vyčerpání zásob. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.